Es gribu pārdot

Nemēģiniet mest veco lietu, nevis pārdodiet to pārveidotājam

Vai vēlaties pārdot savus lietotos priekšmetus? Kur jūs lietojat preces?

Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir e-pasts. Nosūtīt e-pastu attēlus, mērījumi un papildu informāciju (materiālu defektus, scuffs) sisseost@konverter.ee augšu un veikt jums nedēļas piegādi (ja tas ir ļoti ātri, tad, lūdzu, dodiet mums zināt e-pastu). Divas iespējas:

1. Tūlītējā nauda ir pareizā - jūs saņemat naudu, tiklīdz esat nodevis mums preci un parakstījis pirkšanas / pārdošanas līgumu ar mums. otrais Komisijas komisijas - Komisijas pārdošanas gadījumā pārdošanas cenu noteiks mūsu pieredzējis iepirkumu menedžeris. Par komisijas pārdošanu mēs iekasējam visu, sākot no pārdošanas cenas 200 eiro. Ja pārdošanas cena ir mazāka nekā EUR 200, tad jūs nekavējoties saņemsiet naudu par produktu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka reklāmguvums ir izmantota saistīta platforma. Cenas, kuras pārveidotājs jums piedāvā, kas var būt līdzvērtīga cenām, kuras jūs varētu pārdot galapatērētājam.

Transports? Mūsu cenu piedāvājumā nav iekļauti produkti. Šis pakalpojums ir iespēja mums iegādāties, ja jums nav iespēju ceļot. Turklāt jūs varat pasūtīt izjaukšanu virtuvē un citās mēbelēs.

Ko pārveidotājs nepieņem? Apģērbi Demontētā un nedarbīgā elektronika Old Cinema TVs

Produkti, kuru sagatavošana (tīrīšana, montāža un nodošana ekspluatācijā) ilgst vairāk nekā 5 minūtes, kā arī stundas aprēķins 15,6 € / h (vismaz 15 minūtes).

NEATKARĪGS DEPARTAMENTS:
E-pasts: sisost@konverter.ee
Vēlaties kaut ko pārdot?
[contact-form-7 id = "36" title = "Kontaktinformācijas forma 1"]